سوالات عمومی

از پایین اپلیکیشن روی دکمه حساب کاربری من تاچ کنید در پنجره ظاهر شده ایجاد حساب کاربری را تاچ کنید تا صفحه عضویت ظاهر شود.

از منوی پایین اپلیکیشن روی دکمه حساب کاربری من تاچ کنید و با ورود اطلاعات عضویت وارد اپلیکیشن شود حالا دوباره روی دکمه حساب کاربری من تاچ کنید در پنجره ظاهر شده روی لینک سفارش ها  تاچ کنید تا سفارش های شما ظاهر شود.

در تمام ساعات شبانه روز و 7 روز هفته امکان ثبت سفارش وجود دارد.

بله، شما می‏‌توانید در هر زمان مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار کافی‌ست پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و با تاچ کردن  حساب کاربری من ، روی لینک ویرایش اطلاعات تاچ کنید و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

هر زمان که وارد اپلیکیشن شوید می توانید قیمت روز محصولات را ببینید.

درصورتی که هنوز سفارش شما ارسال نشده است برای کنسل کردن آن با شماره فروشگاه آنلاین تماس بگیرید . یا در دایرکت اینستاگرام یا واتسپ پیام بگذارید.

بله، اما در زمان تسویه فاکتور اطلاعات شخصی و نشانی شما برای ارسال محصولات درخواست می شود.

این قابلیت در سایت وجود دارد که شما به عنوان کاربر مهمان نیز از سایت خرید انجام دهید و نشانی و مشخصات شخص تحویل گیرنده را باید ثبت نمایید.

سوالات خرید

درصورتی که هنوز سفارش شما ارسال نشده است برای کنسل کردن آن با شماره فروشگاه آنلاین تماس بگیرید . یا در دایرکت اینستاگرام یا واتسپ پیام بگذارید.

میتوپیا برای رضایت مشتریان سرویس پرداخت در محل را فعال کرده است به این ترتیب مبلغ فاکتور را می باید در هنگام دریافت سفارش به پیک پرداخت نمایید.

خیر. به جهت رعایت بهداشت، امکان باز پس گیری سفارشات وجود ندارد. لطفا قبل از خرید اطلاعات کامل محصولات را بررسی کنید و در صورت نیاز در دایرکت اینستاگرام یا واتس اپ با ما در تماس باشید.

سفارشاتی که در ساعات کاری مجموعه (شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۸) ثبت شوند حداکثر تا ۲ ساعت بعد از ثبت نهایی به دست مشتری خواهند رسید. در صورتی که ثبت سفارش در ساعات غیر کاری انجام پذیرد،محصول در نزدیک ترین ساعت کاری پیش رو و پس از هماهنگی با مشتری ارسال خواهد شد.

روز کاری به روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ گفته می شود. البته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.

کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری رسیدگی می گردد و سفارش های ثبت شده در روز تعطیل در اولین روز پس از تعطیلات رسیدگی می شوند.

میتوپیا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای میتوپیا محفوظ است یا مشتری می‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین نمایند .

خیر، فروش صرفاً اینترنتی انجام می شود.

خیر، ارسال سفارشات تنها از طریق پیک و فقط در تهران انجام می شود .

    تلفن: 02126714891

    ایمیل: info[@]meatopiaco.com

    مجری: مداد پررنگ